Bigers

Ozonowanie biura to sterylne warunki pracy

  • 30/01/2016
  • blog
Ozonowanie biura to sterylne warunki pracy

Media non stop mówią o zagrożeniach dla naszego życia: zamachy terrorystyczne, bomba nuklearna czy muzułmanie. Wniosek nasuwa się jeden: największym niebezpieczeństwem dla człowieka stanowi drugi człowiek. Natomiast duże skupiska ludzi to idealne miejsca dla niewidzialnych wrogów – bakterie, wirusy, roztocza, mające wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie.

Miejsce, w którym spędzasz conajmniej połowę codziennego życia jest praca. Tu narażony jesteś na największe ryzyko zachorowań i infekcje. Biura w wieżowcach czy kamienicach, hale, pomieszczenia socjalne, korytarze - bez względu na wielkość miejsca pracy, przebywasz w towarzystwie innych osób. A często zdaża się tak, że towarzyszy temu nieprzyjemny zapach odoru i stęchlizny po całym dniu pracy.

Możesz ograniczyć ryzyko występowania zarazków dzięki ozonowaniu biura. Wiesz, że najgorszym okresem zachorowalności jest okres jesienno – zimowy, kiedy odporoność ludzi jest bardzo słaba. Wtedy szzczególnie powinno Ci zależeć na sterylnych warunkach.

Dzięki ozonowaniu biura wpłyniesz na zmniejszczenie poziomu chorób Twojego zespołu. Zależy Ci przecież, żeby pracownicy nie brali chorobowego, gdyż spada Ci efektywność pracy zespołu.

No dobra, ale czy ozonowanie to jedyne rozwiązanie na zmniejszenie ryzyka zachorowań w pracy? Oczywiście, że nie. Jednak zakładam, że jesteś człowiekiem i nie unikasz bezpośrednich kontaktów z ludźmi, nie zmieniasz obuwia czy czasami nie zdaża Ci się używać cudzego sprzętu. Dlatego ozonowanie biura jest najlepszym rozwiązaniem dezynfekcyjnym dostępnym na rynku.

Podziel się wpisem:
Twitter Facebook Google Plus